מצא מומחה לייעוץ אונליין

מי אנחנו

ייעוץ עם מומחים צריך להיות מקצועי, אמין ופשוט

כל אחד מאיתנו חווה קשיים. כל ילד מתמודד עם אתגרים. חבל לסחוב את הבעיות לאורך שנים ארוכות, חבל "ליפול" על מטפלים לא מקצועיים או כאלה שלא מתאימים לכם או לסוג האתגר שעמו אתם מתמודדים. ובעיקר חבל לדחות את הטיפול בבעיה בגלל חוסר בזמן או בעיית ניידות. כיום הכל פתיר. נכון, לא תמיד בקלות, אבל ברגע שנקל עליכם לעשות את הצעד הראשון, תראו שגם המשך התהליך קל יותר.

ייעוץ פסיכולוגי, טיפול רגשי והדרכת הורים: רק מאנשי מקצוע מנוסים.

יועצים, מאמנים ומטפלים – יש הרבה. מומחים אמיתיים בעלי ותק וניסיון – לא פשוט למצוא. מטרתנו באקספרטס – לחבר אתכם למומחים אמיתיים, בעלי חוות דעת טובות והסמכה מקצועית מתאימה.

תו אמינות.

אקספרטס שמה לה כיעד ומטרה להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, אמין, הוגן ופשוט. חשוב לנו לשמור על שמו הטוב של המותג שלנו, לכן, אנחנו עושים כל מאמץ כדי שאתם תהיו מרוצים ותקבלו תמורה מלאה עבור השירות ששילמתם עבורו.

  • מדיניות הפרטיות שלנו המבטיחה דיסקרטיות מלאה בכל תהליך הטיפול.
  • תנאי השימוש שלנו מבטיחים שבכל מקרה של תקלה או חוסר שביעות רצון מהשירות מצד הלקוח, לא ייגבה מכם תשלום.

צוות המומחים.

המומחים שעובדים איתנו יודעים שהם מחויבים.

פגישות ייעוץ אונליין אינן שונות מפגישות ייעוץ פרונטליות הנערכות בקליניקה. כל המומחים שעובדים איתנו הם אנשי מקצוע מנוסים, רציניים ובעלי ותק עשיר, כל אחד בתחומו. כל התערבות באמצעים מרחוק (אם זו התערבות פסיכולוגית, הדרכת הורים, ייעוץ שינה ועוד) מתבצעת כאשר חלים עליה כל כללי האתיקה התקפים גם לגבי פגישות המתקיימות פנים אל פנים. פגישות הייעוץ נערכות תוך שמירה על רמת מקצועיות גבוהה, כבוד הלקוחות והגנה על פרטיותם.

אתם לא לבד!

החברים מספרים...

הגענו אלייך כשהרגשנו שאנחנו צריכים ייעוץ והכוונה. לא ידענו איך לעזור לדני, ובזכות ההדרכה המקצועית הוא השתפר, והיום אי אפשר להאמין איזו דרך הוא עשה. הוא יותר עצמאי, מצליח להגיד את מה שקשה לו, ובעיקר שמח ורגוע יותר במהלך היום. תודה מקרב לב!

רינה וגבי
המלצה אקספרטס שושי טאו

רצינו להגיד תודה והערכה על ההדרכה המקצועית והמסורה לזוהר. הקשר המשמעותי שנוצר והיחס האישי והאכפתי גרמו גם לזוהר וגם לנו לעבור תהליך והתפתחות משמעותיים. זוהר השתפר מאוד בתקופה שהוא עבד איתך, גם בתגובות שלו וגם ביכולות שלו. אנחנו מאוד מעריכים ומוקירים את כל מה שעשית עבורנו ובמיוחד עבור זוהר. אוהבים!

משפחת כהן